Sprawdź dane epidemiologiczne z poniedziałku 1 czerwca

2020-06-01 13:47:09 (ost. akt: 2020-06-01 14:13:11)

Autor zdjęcia: pixabay.com

W powiecie bartoszyckim nie stwierdzono zachorowań na covid-19, ani nikt nie jest hospitalizowany z podejrzeniem takiego zachorowania.
W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej uzyskaliśmy dzisiejsze dane epidemiologiczne.

W kwarantannie na podstawie decyzji Państwowego Powiatowego inspektora Sanitarnego są 3 osoby. Wszyscy to mieszkańcy Bartoszyc.

Pod nadzorem epidemiologicznym jest dziś 11 osób. Siedem osób jest z Bartoszyc i cztery z gminy Bartoszyce.

Przypominamy, że dane o liczbie osób w kwarantannie nie obejmują kwarantanny zarządzanej wobec osób powracających z zagranicy.

and


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (1 czerwca) wydaniu m.in.

gietrzwałd jubileuszNa wakacje na świętą Warmię
Pandemia sprawiła, że większość z nas wakacje spędzi w kraju. Samorządowcy chcą przyciągnąć turystów na Warmię. — Chcemy zaoferować nowy produkt – Szlak Świętej Warmii – mówi Andrzej Abako, starosta powiatu olsztyńskiego.

Powstanie państwowa sieciówka?
To całkiem realny scenariusz. Zapowiedział to Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych. I nie chodzi o lokalną sieć, a o coś dużo większego. Ekonomiści i przedstawiciele branży patrzą na ten pomysł z dużą dozą sceptycyzmu.

Moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa
Dlaczego warto pielęgnować wspomnienia? Proste. Bo są jedynym, co kiedyś nam pozostanie. Wspomnienia mają niesamowitą moc przywoływania dobrych emocji. Czemu tak rzadko z tego korzystamy? W pośpiechu dnia codziennego zapominamy o tych chwilach. Udało nam się jednak zachęcić kilka osób do wspomnień z najpiękniejszego okresu ich życia - dzieciństwa.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5