Wracają zawody sportowe! Pod koniec czerwca będą w Bartoszycach wyciskali sztangę

2020-06-01 12:38:44(ost. akt: 2020-06-01 12:50:00)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W sobotę 27 czerwca odbędą się w Bartoszycach zawody o Puchar Burmistrza w wyciskaniu sztangi leżąc. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca.
Turniej przeprowadzony zostanie na terenie lodowiska przy ul. Korczaka. Jego oficjalne otwarcie zaplanowano na g. 11.30. Wcześniej odbędzie się ważenie zawodników (g. 10-11) oraz odprawa techniczna (g. 11-11.15).

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca na adres ami.m@wp.pl. Kontakt telefoniczny pod numerem 604 659 702. Wpisowe wynosi 20 zł.

Organizatorami zawodów są: Urząd Miasta Bartoszyce, Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ludowy Klub Sportowy Siła Bartoszyce.


kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (1 czerwca) wydaniu m.in.


gietrzwałd jubileuszNa wakacje na świętą Warmię
Pandemia sprawiła, że większość z nas wakacje spędzi w kraju. Samorządowcy chcą przyciągnąć turystów na Warmię. — Chcemy zaoferować nowy produkt – Szlak Świętej Warmii – mówi Andrzej Abako, starosta powiatu olsztyńskiego.

Powstanie państwowa sieciówka?
To całkiem realny scenariusz. Zapowiedział to Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych. I nie chodzi o lokalną sieć, a o coś dużo większego. Ekonomiści i przedstawiciele branży patrzą na ten pomysł z dużą dozą sceptycyzmu.

Moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa
Dlaczego warto pielęgnować wspomnienia? Proste. Bo są jedynym, co kiedyś nam pozostanie. Wspomnienia mają niesamowitą moc przywoływania dobrych emocji. Czemu tak rzadko z tego korzystamy? W pośpiechu dnia codziennego zapominamy o tych chwilach. Udało nam się jednak zachęcić kilka osób do wspomnień z najpiękniejszego okresu ich życia - dzieciństwa.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5