Siatkarska liga kobiet w Bartoszycach wznawia rundę play off

2020-05-26 09:38:15(ost. akt: 2020-05-26 09:48:24)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Przerwana z powodu pandemii koronawirusa Bartoszycka Liga Piłki Siatkowej Kobiet wznawia rundę play off.
Do momentu przerwania rozgrywek w marcu tego roku, liga zdołała zakończyć rundę zasadniczą oraz rozegrać jeden mecz fazy play off. Później wszystko zostało zawieszone, ale teraz siatkarki wracają na parkiet.

Rozgrywki zostaną wznowione w piątek 29 maja. Tego dnia w hali przy SP nr 7 w Bartoszycach rozegrane zostaną dwa spotkania. W pierwszym ZSP nr 2 zmierzy się z najlepszą drużyną rundy zasadniczej, czyli Teamem Cresovia Górowo Iławeckie (g. 17.45).

W drugim meczu Al-Kos zagra z Bartoszkami (g. 19.30). Pierwsze spotkanie wygrały zawodniczki drugiej z tych drużyn. Jeśli zwyciężą również w piątek, zapewnią sobie awans do finału ligi.

Natomiast drugi mecz pomiędzy ZSP nr 2 i górowiankami zostanie rozegrany w piątek 5 czerwca (g. 17.45, hala przy SP nr 7).

Wszystkie mecze odbywać się będą bez udziału publiczności.

kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (26 maja) wydaniu m.in.


Wodomierz policzy opłatę za śmieci
Jeśli radni się zgodzą, to Olsztyn czeka rewolucja w naliczaniu opłat za śmieci, za które będziemy płacić w zależności od zużytej wody. Robi tak coraz więcej samorządów, bo ludzie migają się od płacenia za wywóz odpadów.

Joanna Murzyn z mężem Damianem oraz dziećmi: Luizą i Beniaminem Koniec beki z mamuś na Facebooku
Za sprawą społecznych animozji, internetowe matki mają wizerunek roszczeniowych i żyjących z zasiłków. Internauci robią więc sobie z nich „bekę”, czyli żarty. Słusznie? Pytamy o to Joannę Murzyn, założycielkę facebookowej grupy „Pozytywne Mamuśki Olsztyn”.

Bogumiła z ŁataczówPo kądzieli historia pisana
Dzień Matki, święto matki każdego z pokoleń, które dawniej żyło. Tak przynajmniej jest w moim domu, w którym rodzinną historię matek dokumentują zdjęcia i wspomnienia. To okazja do wspomnienia i babci, i prababci, i praprababci.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5