Wszystkim Medykom w podziękowaniu za pracę

2020-05-12 10:25:25(ost. akt: 2020-05-12 10:28:00)

Autor zdjęcia: Lubomira Tchórz

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 im. Łesi Ukrainki w Bartoszycach dziękują wszystkim MEDYKOM za niezwykle trudną i odpowiedzialną pracę w walce z epidemią koronawirusa.
Jesteśmy wdzięczni wam za to, że codziennie niesiecie pomoc potrzebującym, narażając swoje zdrowie i życie, a także zdrowie swoich rodzin.

Wspieramy was i jako pokolenie najmłodszych jesteśmy dumni ze swoich rodziców, bliskich i znajomych oraz wszystkich, którzy wybrali zawód związany ze służbą zdrowia i w tym niezwykle trudnym czasie służą z wielkim poświęceniem chorym.

Szczególne słowa uznania i życzenia zdrowia i wytrwałości składamy pielęgniarkom z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek.

W formie wdzięczności dla wszystkich pracowników służby zdrowia uczniowie szkoły z ukraińskim językiem nauczania przesłali prace wykonane w domu podczas zdalnego nauczania.

Akcję „Kartka dla Medyka„ w naszej szkole zainicjowali nauczyciele Anna Dąbrowna i Mirosław Bachor.
Lubomira TchórzCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (12 maja) wydaniu m.in.

Koronawirus jest jak walec
Dobrze to już było — to najkrótsza ocena tego, co dziś dzieje się w gospodarce. Pandemia kończy prawie trzy dekady wzrostu gospodarczego w Polsce. Ekonomiści szacują, że w tym roku nasza gospodarka skurczy się o 4,3 proc.

Najważniejsze, że są klienci
Minął tydzień od otwarcia galerii handlowych. Ruszyliśmy do nich chętnie, bo w sumie oba największe centra handlowe odwiedziło w tydzień 100 tys. klientów. Dlatego galerie przyznają, że nie jest źle, choć... mogłoby być lepiej.

Polska na wyborczym zakręcie
Kiedy odbędą się wybory prezydenckie, to dziś pytanie bez odpowiedzi. Są tylko spekulacje polityków, bardziej lub mniej mniej prawdopodobne. Ale wciąż są to tylko dywagacje, choć często przewija się data 28 czerwca.
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Ukrainki

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5