Po alkoholu wybrali się skuterami na przejażdżkę. Zatrzymała ich Straż Graniczna

2020-04-27 13:47:42 (ost. akt: 2020-04-27 13:50:09)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zatrzymali do kontroli drogowej dwóch pijanych mieszkańców powiatu bartoszyckiego. Mężczyźni po alkoholu wybrali się skuterami na przejażdżkę.
Na jednej z dróg w powiecie bartoszyckim, w niedzielę 26 kwietnia patrol Straży Granicznej zatrzymał do kontroli drogowej 28- i 36-letniego mieszkańca tego powiatu.

Mężczyźni po spożyciu alkoholu wybrali się skuterami na przejażdżkę. Pierwszy z nich miał ponad 2,7 promila, a drugi blisko 2,5.

Przejażdżka zakończyła się wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy – koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (27 kwietnia) wydaniu m.in.


ks. Norbert BujanowskiJest mi po prostu wstyd!
Aż trudno uwierzyć, że najpierw wielu ludzi dziękowało służbie zdrowia za walkę z koronawirusem, żeby kilka dni potem spadł na nich hejt. Są szykanowani. Głos w tej sprawie zabrał ks. Norbert, który opublikował poruszający list.

Miasto samo się nie sprząta
Pracujemy na pierwszej linii frontu, z narażeniem zdrowia, a może i życia, ale ludzie oczekuje, że będziemy niewidzialni — mówią pracownicy firmy Remondis, którzy dbają o to, by olsztynianie w czasie kwarantanny nie brodzili w śmieciach.

Tyle samo pytań, ile niewiadomych
Teoretycznie 10 maja powinny odbyć się wybory prezydenckie, ale wciąż nie wiemy, jak i kiedy będziemy wybierali głowę państwa. Na razie trwają przepychanki prawne. I to w czasie, kiedy Polacy boją się o życie z powodu koronawirusa.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5