Przekazały bony w ramach akcji #PięknoDlaBohaterek

2020-04-25 09:28:17 (ost. akt: 2020-04-25 09:48:13)

Autor zdjęcia: Michał Ferenc

Panie pracujące w szpitalu powiatowym w Bartoszycach otrzymały właśnie bony na darmowe usługi kosmetyczne. Mogą je wykorzystać wtedy, gdy salony kosmetyczne zaczną znów pracować. W ten sposób ta branża dziękuje bohaterkom.

Ostatecznie aż szesnaście salonów z Bartoszyc i jeden z Górowa Iławeckiego przyłączyło się do akcji #PięknodlaBohaterek. Ufundowały one kobietom pracującym w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, Oddziale Dziecięcym oraz ratowniczkom z karetek bony darmowe na zabiegi.

- Właśnie przekazałyśmy 85 takich bonów paniom pracującym w szpitalu w Bartoszycach - poinformowała nas Magdalena Ferenc, jedna z inicjatorek akcji w Bartoszycach.

and

Fot. Michał FerencCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W weekendowym (25-26 kwietnia) wydaniu m.in.

Romantyzmem w wirusa... rutyny
„Magdusia… Ty już wiesz co… Kocham Cię” — billboard z takim napisem pojawił się w Olsztynie. Nie wiemy, kto jest adresatką tych słów, kto nadawcą, nie wiemy nawet, czy nie jest to element jakiejś kampanii reklamowej. Ale można to traktować jako przypomnienie, że nawet w czasie kwarantanny romantyczne gesty się liczą.

Natalia DąbkowskaZdjęcie potrafi przenieść w czasie
Fotografia to pasja, uzależnienie, ten momentu „sekundę przed” i kiedy okazuje się, że wszystko układa się, tworząc piękny kadr. Obraz staje się prawdziwy. Czysta adrenalina. — Takiego uzależnienia życzę każdemu! — mówi Natalia Dąbkowska ze Szczytna.

Adrianna TrzepiotaKażdy z nas ma swojego anioła
Pisanie książek jest jej spełnieniem marzeń i życiową misją, a ostatnia "Zimowa Jutrzenka" podczas plebiscytu Książka Roku 2019 zajęła pierwsze miejsce.
— Zaczynać od nowa jest trudno, ale jeśli się podejmuje decyzje w zgodzie z sercem, to wychodzi się na prostą — przekonuje Adrianna Trzepiota.Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5