Zdjęcie Tygodnia. Sarna przy zachodzącym słońcu

2020-04-15 07:02:20 (ost. akt: 2020-04-15 08:51:30)
Sarna przy zachodzie słońca. 386 polubień.

Sarna przy zachodzie słońca. 386 polubień.

Autor zdjęcia: Wiktor Kulesa

Zdjęcie Wiktora Kulesy nadesłane na nasz konkurs uzyskało najwięcej polubień w historii naszego konkursu. Tym samym mamy nowy rekord. Pan Wiktor pobił własny rekord sprzed tygodni.
W sto sześćdziesiątym szóstym tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 386 (do 15 kwietnia 2020 r. do godz. 6:30) uzyskało zdjęcie Wiktora Kulesy i jest to najlepszy wynik w historii naszego konkursu.

Pan Wiktor pobił własny rekord wynoszący do tej pory 296 polubień.

Dodajmy, że w tym tygodniu również zdjęcie "Miłość w blasku Księżyca" Jarosława Pastuły uzyskało 300 polubień a tym samym i pan Jarosław "pobił" poprzedni rekord.

Zdjęcie Tygodnia może być jednak tylko jedno i zostaje nim "Sarna przy zachodzącym słońcu". Gratulujemy!

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Sarna przy zachodzie słońca. 386 polubień.
Fot. Wiktor Kulesa
Sarna przy zachodzie słońca. 386 polubień.
Miłość w blasku Księżyca. 300 polubień.
Fot. Jarosław Pastuła
Miłość w blasku Księżyca. 300 polubień.
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

redakcjaCzytaj e-wydanie

Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (15 kwietnia) wydaniu m.in.

Luzowanie gospodarki powoli
Rząd będzie stopniowo odmrażać gospodarkę. Pierwsze decyzje z tym związane mają wejść w życie już 19 kwietnia, ale do normalności droga jeszcze daleka. A o wielu rzeczach, jakimi je znamy, np. wakacjach, musimy już zapomnieć.

Ludzkie ciepło z dostawą do domu
Choć w obliczu pandemii koronawirusa banki żywności muszą zmagać się z trudnościami, ich przedstawiciele nie tracą z oczu osób potrzebujących wsparcia. Bank Żywności w Olsztynie dostarcza ciepłe posiłki seniorom. A z nimi też trochę dobra.


Maseczka na twarzGdzie musimy zakrywać twarz?
W czwartek wejdą w życie przepisy nakazujące zasłanianie twarzy w miejscach publicznych. Są nieprecyzyjne, więc pojawiło się dużo wątpliwości. Twarzy nie trzeba zasłaniać np. w samochodzie. Gdzie jeszcze?

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5