Od dzisiaj nowa organizacja ruchu na ulicy Poniatowskiego

2020-04-14 09:28:11 (ost. akt: 2020-04-14 09:52:32)
Nowa organizacja ruchu przy ulicy Poniatowskiego w Bartoszycach

Nowa organizacja ruchu przy ulicy Poniatowskiego w Bartoszycach

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Od wtorku 14 kwietnia obowiązuje nowa organizacja ruchu na przebudowywanej ulicy Poniatowskiego w Bartoszycach.
Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami, od wtorku ulica Poniatowskiego jest ulicą jednokierunkową. Mocne zwężenie zaczyna się mniej więcej na wysokości sklepu motoryzacyjnego i ciągnie się aż do końca ulicy, gdzie trwają prace związane z budową mostu.

Tym samym w ulicę Poniatowskiego nie można już wjechać od strony ulic Słowackiego oraz Paderewskiego (od ulicy Nad Łyną). Zablokowane są też wyjazdy od ulicy Korczaka.

Natomiast jadąc od strony ulic Mierosławskiego i Dąbrowskiego znaki nakazu pokazują, że możliwa jest tylko jazda w prawo.

Byliśmy na miejscu we wtorkowy poranek. Około godz. 9.30 znaki były już poustawiane. Niektórzy kierowcy jadący od ulic Mierosławskiego i Dąbrowskiego czuli się jednak zdezorientowani. Znaki nakazywały im jazdę w prawo, ale na pasie ruchu stały... zaparkowane samochody, wobec czego niektórzy albo decydowali się na jazdę pod prąd, albo wjeżdżali na wyłączony z ruchu odcinek. Dzisiaj było to możliwe, bo prace jeszcze się nie zaczęły.

Szczegółowy plan organizacji ruchu przedstawiony jest w formie pdf na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Bartoszyce. Zmiany w organizacji ruchu mają potrwać do 24 kwietnia.

kwkCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (14 kwietnia) wydaniu m.in.

Dwa powiaty w dezynfekcji
W powiatach bartoszyckim czy węgorzewskim mieszkańcy czują się w miarę bezpiecznie. Inaczej jest w Iławie czy Nowym Mieście. Prawie połowa zakażonych pochodzi z tych dwóch powiatów. Niepokojąco w ciągu kilku ostatnich dni wzrosła liczba zachorowań w powiecie iławskim.

W dawnej Warmii ruszyła produkcja
To, o czym mówiło się już na początku roku stało się faktem. Kętrzyńska Warmia, wprawdzie pod nowym szyldem, ale znów działa. Powstała nowa firma, która wydzierżawiła halę i maszyny od właściciela. Teraz szyje m.in. kombinezony i maseczki.


Tarcza bis. Czy to pomoże gospodarce?
Rząd przedstawił tarczę antykryzysową dla firm. To 100 miliardów złotych. Czy to wystarczy na uratowanie polskich firm i miejsc pracy? Trudno powiedzieć. Ta propozycja przywróciła jednak przedsiębiorcom nieco wiary w państwo.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ryhu #2906015 | 176.97.*.* 14 kwi 2020 15:42

    Myslem rze do 2022 zdonrzom z budowom mostu...

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5