Powiat bartoszycki jednym z ośmiu na Warmii i Mazurach, gdzie wciąż nie stwierdzono koronawirusa [AKTUALIZACJA]

2020-04-02 12:59:33 (ost. akt: 2020-04-02 13:54:43)

Autor zdjęcia: freepik

Przedstawiamy najnowsze dane epidemiologiczne dotyczące powiatu bartoszyckiego (stan na 2 kwietnia, g. 12.20).
Na razie są to dane ogólne, bez rozpicia na poszczególne gminy powiatu. Jeśli pojawią się bardziej szczegółowe statystyki, uzupełnimy tekst.

Jak nam zatem przekazał starosta powiatu Zbigniew Nadolny, w naszym regionie wciąż brak osób, u których wykryty by został koronawirus. Hospitalizacji poddany jest jeden mieszkaniec.

W kwarantannie zleconej przez Sanepid przebywa 10 osób, zaś nadzorem epidemiologicznym objętych jest 41 mieszkańców. Dane nie przedstawiają liczby osób, które są w kwarantannie po powrocie z zagranicy.

Powiat bartoszycki pozostaje jednym z ośmiu na Warmii i Mazurach, w którym nie stwierdzono jeszcze przypadku zakażenia koronawirusem. Pozostałe to powiaty działdowski, ełcki, gołdapski, lidzbarski, mrągowski, nidzicki i węgorzewski.

Aktualizacja, g. 13.41

kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (2 kwietnia) wydaniu m.in.

Pani Krystyna uważa, że wszyscy musimy rygorystycznie przestrzegać zakazów. jej zdaniem nie wszyscy to rozumieją.Zaraza nie będzie trwała wiecznie
Sprawdziliśmy, jak mieszkańcy Olsztyna przestrzegają zakazów, które mają chronić przed epidemią koronawirusa. Nakazy są przestrzegane. Widać jednak, że jesteśmy coraz bardziej zmęczeni pełzającą epidemią. Wielu puszczają nerwy...

2005 po śmierci papiezaSamotna trumna przed bazyliką
Na placu Świętego Piotra stoi trumna wykonana z drewna cyprysowego. Na niej leży ewangeliarz, którego karty przewraca wiatr. W końcu księga się zamyka, tak jak ziemski rozdział życia Jana Pawła II. Dziś mija 15. rocznica śmierci papieża.

Przełóżmy wybory prezydenckie
Tak można skwitować stanowisko większości prezydentów i burmistrzów największych miast regionu. Są jednak i tacy, którzy uważają inaczej. No i są też tacy, którzy swojego zdania nie chcą ujawnić.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zxc #2899085 | 37.248.*.* 2 kwi 2020 23:46

  Niech zaczną robić testy na koronawirusa to znajdą się chorzy. Jak policja nie będzie sprawdzać trzeźwości kierowców, to też nie będzie pijanych za kierownicą, i będzie można mówić o 100% spadku nie trzeźwych za kierownicą.

  Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz

 2. Dawid #2898953 | 83.31.*.* 2 kwi 2020 19:15

  Jedyny bo nie przeprowadzają testów jestem z nazyczona i 2 letnim synkiem na kwarantannie 10 dzień i powiedzieli że nie będziemy mieli żadnych badań to jest polska kłamali i kłamią dalej

  Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5