Przypominamy: niedzielną mszę można obejrzeć w telewizji lub internecie

2020-03-20 10:40:10 (ost. akt: 2020-03-20 11:02:01)

Autor zdjęcia: Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Bartoszycach/screenshot

Wierni nie muszą w niedzielę gromadzić się w kościołach, by wziąć udział w nabożeństwach. Uczestniczyć we mszy można np. przez internet.
Już w ostatni weekend wielu wiernych skorzystało z dyspensy, a tym samym posłuchało apeli o pozostanie w domach i nie przychodziło do kościołów. W bartoszyckiej parafii farnej liczba osób w świątyni drastycznie spadła.

Również w najbliższą niedzielę wierni nie muszą iść do kościoła, by wziąć udział w nabożeństwach. W Bartoszycach będą mieli możliwość uczestniczenia w mszach dzięki telewizji i internetowi.

Mszę o g. 10 tradycyjnie będzie transmitowała na żywo Telewizja Kablowa Bart-Sat (w telewizji i internecie). Z kolei na Facebookowej stronie Parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Bartoszycach transmitowana będzie msza rodzinna o g. 11.30.

kwkCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia: Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5