Doceń swoją OSP i oddaj na nią głos w naszym plebiscycie. [KONKURS ZAWIESZONY]

2020-03-18 09:13:46 (ost. akt: 2020-04-08 12:51:12)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: OSP Bisztynek

PLEBISCYT|| Tradycją już stał się nasz konkurs na Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną w Powiecie Bartoszyckim. Jego kolejna edycja właśnie się rozpoczęła.
Wszystkich ochotniczych straży pożarnych na Warmii i Mazurach jest ponad pół tysiąca, z tego prawie 200 znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Niezależnie jednak od tego, to właśnie OSP cieszą się wśród społeczności lokalnych największym zaufaniem.

Zakres działalności ochotniczych straży pożarnych to wszystkie odcienie ratownictwa. Strażacy są przede wszystkim przy pożarach, ale także podczas działań na wodzie, w zagrożeniach chemicznych i ekologicznych. Ochotnicze straże zajmują się również sportem, edukacją i wychowaniem oraz kulturą.

Głosowanie na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną miało zakończyć się 22 kwietnia 2020 r. (g. 23.59). Wtedy mieliśmy poznać najpopularniejszą jednostkę w powiecie bartoszyckim, a także najpopularniejsze OSP na Warmii i Mazurach.

W tym drugim przypadku OSP walczyły w dwóch kategoriach: w pierwszej znajdą się te, które działają w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, w drugiej te, które się w nim nie znajdują.

Z uwagi na sytuację zawiesiliśmy jednak nasz plebiscyt. O jego losie zdecydujemy po ustaniu pandemii.

red.


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5