Zderzenie audi z dacią. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA, VIDEO]

2020-03-11 16:10:00 (ost. akt: 2020-03-12 07:14:33)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Dwaj mężczyźni podróżujący audi trafili do szpitala po tym jak w bok ich auta uderzyła jadąca w tym samym kierunku dacia. Do zdarzenia doszło w Łabędniku Dużym.
Dziś około g. 14:30 na drodze wojewódzkiej Bartoszyce — Ketrzyn, w Łabędniku Dużym zderzyły się audi i dacia.

Jak udało nam się dowiedzieć na miejscu wypadku, oba pojazdy jechały w kierunku Bartoszyc. Kierowca audi skręcał w lewo z drogi głównej a w tym czasie, w trakcie wyprzedzania była już dacia.

Dacia uderzyła w lewy bok audi a następnie w rowie przewróciła się na bok. Audi w wyniku uderzenia odwróciło się o 180 stopni.

Dodajmy, że w miejscu zdarzenia wyprzedzanie było niedozwolone, bo jezdnia oznaczona jest podwójną linią ciągłą. Z kolei kierowca audi mógł popełnić błąd nie upewniając się, że jest wyprzedzany lub zbyt późno sygnalizując zamiar skrętu w lewo

Dwaj mężczyźni podróżujący audi trafili do szpitala w Bartoszycach. Trzeciemu nic się nie stało. Dacią podróżowali dwaj mężczyźni, którym również nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi.


Okoliczności wypadku bada policja. Na miejscu zdarzenia pracowały załogi dwóch karetek pogotowia, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Bartoszyc, Wojskowa Straż Pożarna z 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej, OSP Łabędnik oraz dwa patrole policji.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5