Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Galinach

2020-01-28 08:09:11(ost. akt: 2020-01-28 08:11:40)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji ich święta 17 stycznia 2020 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach przygotowali program artystyczny, który przedstawili w świetlicy wiejskiej.
Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka została przygotowana przez grupę trzy - czterolatków, pięcio - sześciolatków oraz uczniów klasy pierwszej i ich wychowawców.

Podczas występu dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki z życzeniami oraz prezentowały swoje umiejętności taneczne. Poza tym, że dziadkowie mogli oglądać swoje pociechy, oni sami dostali zadanie do wykonania.

Na prośbę wnuków musieli zaśpiewać utwór Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”. Dzieci chętnie wspierały w tym swoich dziadków. Po występie artystycznym dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły im specjalnie przygotowane prezenty.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Jolanta TopczyłkoCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5