Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Żydowie

2020-01-24 16:37:04(ost. akt: 2020-01-24 16:39:15)

Autor zdjęcia: Anna Murawska

15 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Szkoła w Żydowie po raz kolejny otwiera się na wszystkich, którzy w tym jednym z najcieplejszych dni w roku - choć styczniowym - mają przyjemność i ochotę wspólnie to święto celebrować.
W tym szczególnym dniu zaproszenie uczniów przyjęli dziadkowie i babcie oraz seniorzy Domu Opieki Społecznej w Szczurkowie. Uroczystość w imieniu pani dyrektor rozpoczęła pani Joanna Siwińska, która przypomniała jak wielką rolę w życiu każdego dziecka odgrywają dziadkowie.

Część artystyczną spotkania przygotowali uczniowie klas 0-III. Występ wypełniły wiersze, piękne tańce oraz piosenki, wykonywane również z własnym akompaniamentem dzieci.

Na zakończenie występu uczniowie złożyli życzenia oraz wręczyli seniorom, babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki.

W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców uczniów.

Całe spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny przypomniały nam jak ważne są wspólnie spędzone chwile.

Anna MurawskaCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5