Mistrzostwa Bartoszyc w futsalu. Mistrza już znamy, ale za jego plecami walka trwa

2020-01-13 09:53:19(ost. akt: 2020-01-13 10:06:55)

Autor zdjęcia: MBKS Victoria Bartoszyce/Facebook

Na kolejkę przed końcem mistrzostw Bartoszyc w futsalu im. Stefana Pszczoły końcowe zwycięstwo zapewniła już sobie ekipa Digger. Drużyna prowadzi w tabeli z kompletem dwunastu zwycięstw.
Niedzielną serię spotkań kończył mecz lidera (Digger) z wiceliderem (Żwir-Wik), który w razie zwycięstwa mógłby liczyć jeszcze na pierwsze miejsce. Mecz zgromadził w hali przy ul. Limanowskiego sporą publiczność, ale emocji nie było w nim za wiele.

Digger już w pierwszej połowie strzelił rywalom siedem goli, a po przerwie kontrolował wydarzenia na boisku. Po końcowej syrenie jego zawodnicy mogli unieść w górę ręce w geście triumfu, bo na kolejkę przed końcem mistrzostw zapewnili już sobie tytuł. Przed rokiem Digger skończył rozgrywki na drugiej pozycji.

Do rozegrania została już tylko jedna kolejka. Odbędzie się ona w sobotę 18 stycznia. Za plecami mistrza toczyć się będzie walka o drugie miejsce. Szansę na nie mają trzy zespoły: Żwir-Wik, 20 BBZ oraz Dzikie Koty.

Tradycyjnie z ostatniej kolejki przeprowadzimy na naszym portalu relację tekstową na żywo. Zapraszamy!


kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5