Bal karnawałowy w Integracyjnym Przedszkolu Publicznym nr 4. ZDJĘCIA

2020-01-10 09:18:09(ost. akt: 2020-01-10 09:23:11)

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

W Integracyjnym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Bartoszycach w środę 8 stycznia odbył się bal karnawałowy.
W tym dniu każdy przedszkolak z uśmiechem na twarzy oraz w przebraniu przyszedł do przedszkola. Od rana w każdej grupie słychać było wesołą karnawałową muzykę oraz śmiech dzieci. Po śniadaniu zabawę rozpoczęły dzieci z grup I, II, III, IV, a po ponad godzinnej zabawie na parkiet wkroczyły grupy V, VI i VII.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja – pana Marcina, który zachęcał dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom; to było głównym celem tego balu.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Czekamy do przyszłego roku na następny bal.

Monika Pijewska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5