Sprawdź, co będzie się działo podczas finału WOŚP w Bartoszycach

2020-01-02 08:56:03 (ost. akt: 2020-01-02 09:11:09)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W niedzielę 12 stycznia czeka nas kolejny, 28. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz, jak będzie on wyglądał w Bartoszycach.
Od g. 9 do 18 na terenie całego miasta trwała będzie zbiórka uliczna. W wielu punktach spotkać będzie można wolontariuszy WOŚP z identyfikatorami oraz puszkami.

W niedzielę wstęp na lodowisko przy ul. Korczaka tradycyjnie będzie za wrzucony do puszki datek. Lodowisko czynne będzie w g. 10-19.

Swoje atrakcje przygotowała Bajkolandia. Odbędą się w niej otwarte bloki zajęć z Moving Art Mobilna Szkoła Tańca Aleksandra Krawczyk i Katinka Kameralne Studio Ruchu. Ponadto druga godzina wstępu do Bajkolandii będzie za datek wrzucony do Orkiestrowej puszki. Do tego licytacje i pokazy taneczne. Wszystko w g. 11-16.

Po raz pierwszy w Bartoszycach odbędzie się bieg Policz się z Cukrzycą. Odbędzie się on wokół jeziorka Mleczarskiego. Zapisy od g. 11, start pół godziny później. Dzieci i kobiety będą miały do pokonania jedno okrążenie, mężczyzn czekają dwa kółka. Po biegu również wspólne morsowanie oraz ognisko.

Pieniądze na rzecz WOŚP zbierane będą również podczas rozgrywanych w weekend 11-12 stycznia kolejnych meczów w ramach mistrzostw Bartoszyc w futsalu im. Stefana Pszczoły (hala przy ul. Limanowskiego).

O g. 15 rozpocznie się blok w Bartoszyckim Domu Kultury. W nim występy lokalnych artystów, licytacje, Światełko do Nieba oraz inne atrakcje.

Jak co roku, do finału przyłącza się Studio Fryzjerskie Paweł Rusiecki. W g. 11-18 wykonanie usługi będzie odbywało się za datek na rzecz WOŚP. Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 502 338 901.

O g. 18 w TVK Bart-Sat rozpocznie się licytacja na żywo. Wśród wielu przedmiotów wylicytować będzie można między innymi... pierwszą stronę "Gońca Bartoszyckiego". Będzie to symboliczna "jedynka", na której osoba/firma/instytucja, która licytację wygra, będzie mogła zamieścić np. zdjęcie załogi. Oczywiście później stosowny artykuł o zwycięzcy znajdzie się również w papierowym wydaniu "Gońca".

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5