Kolejna motorowa gala. Tym razem nasz pilot odebrał nagrodę od... brazylijskiego siatkarza

2019-12-19 21:48:58 (ost. akt: 2019-12-19 21:53:51)
Bartoszycki pilot rajdowy Adam Binięda (z lewej) i brazylijski siatkarz, mistrz olimpijski, Giba

Bartoszycki pilot rajdowy Adam Binięda (z lewej) i brazylijski siatkarz, mistrz olimpijski, Giba

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Po intensywnym sezonie, obfitującym w wiele zwycięstw i sukcesów, przyszedł czas na podsumowania i odbiór wyróżnień. Gala Rajdowa Hołowczyc Racing była kolejną uroczystością, podczas której Adam Binięda, bartoszycki pilot rajdowy, odbierał puchary i nagrody.
Za zdobycie drugiego miejsca w Dacia Duster Elf Cup Binięda wraz z kierowcą Bartłomiejem Grabowskim otrzymali pamiątkowe nagrody oraz puchary za drużynowe zdobycie drugiego miejsca w Pucharze Polski Samochodów Terenowych reprezentując Automobilklub Warmiński.

Ogromnym wyróżnieniem był także przyznany Biniędzie tytuł... Pilota Roku! Jako ciekawostkę należy podać, że wyróżnienie wręczał mu mistrz olimpijski, legenda siatkówki, reprezentant Brazylii Gilberto Amauri de Godoy Filho, czyli popularny Giba.

red.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5