Mikołaj w szkole Galinach

2019-12-10 08:54:23(ost. akt: 2019-12-10 08:56:47)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

Wizyta Mikołaja w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach była wyczekiwana z niecierpliwością. Uczniowie przygotowali się na nią ubierając się w czerwone czapeczki i przygotowując mikołajowe piosenki i wiersze.
Jak co roku wszyscy uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach wypatrywali z utęsknieniem św. Mikołaja i żeby się upodobnić do niego przyszli w tym dniu ubrani w czerwone czapeczki.

Wreszcie przybył, w towarzystwie młodszego Mikołaja, Śnieżynki i renifera. Zanim rozdał upominki przeprowadził błyskawiczny quiz, „Co wiemy o św. Mikołaju”. Wszyscy chętnie odpowiadali na pytania oraz recytowali św. Mikołajowi wierszyki i śpiewali piosenki.

Grzeczni uczniowie dostali słodkie upominki. Natomiast tym niesfornym pomachał rózgą.

Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć, Mikołaj pojechał dalej, by powrócić tu za rok. Wszyscy twierdzili, że św. Mikołaj był bardzo podobny do Dominika Jóźwickiego, a młodszy do Gabriela Kołowrockiego. Kto tam wie. Ho ho ho !!!

mk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5