Weronika z bartoszyckiej "Odzieżówki" wystrzelała drugie miejsce w województwie

2019-11-28 09:39:52 (ost. akt: 2019-11-28 09:54:34)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Uczennica ZSP nr 2 w Bartoszycach Weronika Stapel, wspólnie z Patrykiem Szymańskim i Oliwią Godlewską (oboje KS LOK Warmiak Lidzbark Warmiński), zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Drużynowych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS 2019 w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej.
Mistrzostwa składały się z czterech turniejów. Pierwszy odbył się 6 października w Kaczorach koło Ostródy. Drużyna Weroniki zajęła w nim 3. miejsce. Drugi przeprowadzono 27 października w Jezioranach (7. miejsce), trzeci 17 listopada w Mrągowie (1. miejsce), a finałowy 24 listopada w Ornecie (2. miejsce).

W rywalizacji uczestniczyło 14 trzyosobowych drużyn oraz trzech zawodników indywidualnie poza konkursem.

W mistrzostwach województwa uczestniczyło jeszcze dwoje uczniów "Odzieżówki": Maciej Sośnicki, który był obecny na trzech turniejach oraz Mateusz Stapel startujący poza konkursem.

Uczniowie ZSP nr 2 w Bartoszycach do zawodów przygotowywali się na strzelnicy szkolnej oraz na strzelnicy pneumatycznej w Lidzbarku Warmińskim. Opiekunem zespołów był Dariusz Wojczulanis z KS LOK Warmiak.

Jarosław Puszko

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5