Bartoszycki pilot rajdowy nagrodzony podczas gali Polskiego Związku Motorowego

2019-11-27 08:03:56 (ost. akt: 2019-11-27 08:13:08)
Rajdowi mistrzowie Polski w klasie HR4: kierowca Rafał Zabuski (z prawej) oraz bartoszycki pilot Adam Binięda

Rajdowi mistrzowie Polski w klasie HR4: kierowca Rafał Zabuski (z prawej) oraz bartoszycki pilot Adam Binięda

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Trzy nagrody odebrał bartoszycki pilot rajdowy Adam Binięda podczas gali w Warszawie, będącej podsumowaniem sezonu w sportach samochodowych Polskiego Związku Motorowego.
Wraz z kierowcą Maciejem Grabowskim otrzymał puchary za 3. miejsce w Pucharze Polski w rajdach terenowych w grupie S2 oraz za 2. miejsce w cyklu Dacia Duster Elf Cup.

W tym drugim załoga Grabowski/Binięda zwyciężyła w dwóch rundach (Baja Poland, Baja Europe), raz była druga (Baja Szczecinek) i raz trzecia (Polskie Safari).

Natomiast wraz z Rafałem Zabuskim, bartoszyczanin otrzymał szarfy oraz puchary za Rajdowe Samochodowe Mistrzostwo Polski w klasie HR4. Tutaj załoga wygrała cztery rundy (rajdy Nadwiślański, Elektrenai, Rzeszowski, Dolnośląski), raz zajęła w swojej klasie drugie miejsce (Świdnicki), a raz trzecie (Śląska).

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5