Można już kupować bilety na galę kickboxingu Battle of Barcja w Bezledach

2019-11-11 12:22:32(ost. akt: 2019-11-11 12:25:24)
Podczas gali zobaczymy m.in. Michała Kuźniaka (z lewej)

Podczas gali zobaczymy m.in. Michała Kuźniaka (z lewej)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Od rana walki kadetów, a wieczorem danie główne, czyli pojedynki K1 podczas specjalnej gali. To wszystko w sobotę 16 listopada w hali w Bezledach.
Siedem pojedynków męskich oraz jeden kobiecy — tak wygląda obecnie karta walk Battle of Barcja (początek o g. 19).

Wszystkie toczone będą w formule K1. W pięciu z nich zobaczymy zawodników trenujących na co dzień w Bartoszyckiej Szkole Taekwondo/Kickboxing Bartoszyce. W narożnikach staną Jan Welens, Alek Błażewicz, Kamil Sobiecki, nie zabraknie też eksportowej dwójki, czyli braci Michała i Sebastiana Kuźniaków.

Pojawi się również gość specjalny. Będzie nim bartoszyczanin Błażej Nowak, próbujący swoich sił w zawodowym boksie. Zaprezentuje on krótki trening medialny.

To wszystko będzie działo się wieczorem, a już od mniej więcej g. 10 w hali walczyć będą młodsi zawodnicy. Dla nich organizatorzy przygotowali Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur Kadetów w formule kicklight.

cała gala będzie miała charakter charytatywny. Dochód z niej przeznaczony zostanie na leczenie Oliwii Muszkiet, która na początku sierpnia tego roku na drodze pod Szczurkowem uległa nieszczęśliwemu wypadkowi.

Bilety na galę kosztują 30 zł na trybuny (liczba ograniczona do 200 sztuk) oraz 100 zł na miejsca VIP przy stolikach (40 sztuk). Wejściówki dostępne są w sekretariacie Urzędu Gminy w Bartoszycach, w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach oraz w kasie Zakładu Budżetowego Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sędławkach. Warto kupić je wcześniej, gdyż w dniu imprezy przed wejściem do hali liczba biletów w dystrybucji będzie ograniczona.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5