Palą, plują, klną pod blokami. Zachowanie młodzieży z "Odzieżówki" pozostawia wiele do życzenia

2019-11-07 07:29:50 (ost. akt: 2019-11-07 21:12:12)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

BARTOSZYCE|| Uczniowie "Odzieżówki" za punkt zbiórek na papieroska i wulgarne rozmowy upatrzyli sobie bloki przy ul. Krótkiej. Nie podoba się to mieszkańcom, którzy mają dość takiego zachowania młodzieży. Z problemem trudno sobie jednak poradzić.
Mieszkańcy ulicy Krótkiej mają dość zachowanie młodzieży z pobliskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Elizy Orzeszkowej. Codziennie obserwują, jak uczniowie zbierają się pod ich blokami "na dymka". Towarzyszą temu głośne rozmowy, często przepełnione wulgaryzmami. Podczas przerw na papierosa i pogaduchy potrafi przyjść nawet kilkadziesiąt osób.

Tak było wczoraj w czasie długiej przerwy od godziny 11:30, co zobrazowaliśmy zdjęciami.

Fot. Andrzej Grabowski

Co na to dyrekcja i nauczyciele? Co na to Straż Miejska i policja? Odpowiedzi znajdziecie w jutrzejszym "Gońcu Bartoszyckim", gdzie publikujemy wypowiedzi dyrektor Urszuli Petrykowskiej, komendanta SM Jerzego Szostaka i przedstawicielki policji.


and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (22) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Do mieszkańców ul. Krótkiej #2817258 | 82.145.*.* 11 lis 2019 10:24

  Szanowni mieszkańcy weźcie sprawy w swoje ręce, miska z wodą kilka razy przez okno na łeb i barany zmienią miejsce spotkań.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Mieszkaniec ul. Krótkiej #2815987 | 88.220.*.* 8 lis 2019 07:36

   do dlaczego? Karać Pana Andrzeja...za co, że się nie bał i opisał bartoszycką patologię. Proszę zobaczyć co się dzieje pod blokami po tym artykule. Jaka wrogość i arogancja tej "wspaniałej młodzieży" do lokatorów. Dalej wystają i robią to co Nasz Redaktor napisał. Panie Andrzeju, nie przejmować się tymi wpisami. My jako mieszkańcy jesteśmy z PANA DUMNI !!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (17) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. dlaczego? #2815888 | 82.177.*.* 7 lis 2019 21:15

    "Co na to dyrekcja i nauczyciele? Co na to Straż Miejska i policja? " Dlaczego nie ma pytania - Co na to RODZICE???? To ONI są odpowiedzialni za wychowanie swoich dzieci. Informacja do rodziców, że uczeń pali, to spływa po nich jak po kaczce. Odpowiedź się słyszy - Ja wiem, że popala... Nauczyciel teraz nic nie może, może być tylko grzeczny i miły do ucznia, bo jak nie to uczeń napisze skargę, że jego dobro jest zagrożone i wtedy dyscyplinarka

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Dawniej Bylo Inaczej #2815880 | 84.138.*.* 7 lis 2019 21:01

     Lata 60 , 70 - te w Szkolach bylo calkiem inaczej , takiego czegos tak jak teraz to nie bylo , dzisiaj chodza do szkoly same Barany , chodza po to zeby chodzic A w glowach sama sieczka .

     Ocena komentarza: warty uwagi (14) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

     1. panie pseudo dziennikarzu #2815802 | 5.172.*.* 7 lis 2019 19:15

      Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. ,,Palą, plują, klną pod blokami. Zachowanie młodzieży z "Odzieżówki" pozostawia wiele do życzenia'' Panie redaktorze , proszę oficjalnie przeprosić każdego młodego człowieka , którego swoim tytułem Pan obraził . Umieścił Pan zdjęcia z ich wizerunkiem , oczywiście twarze są zamazane ale trzeba pamiętać , że tą młodzież nauczyciele znają bardzo dobrze po ubiorze , sylwetce . Naraził Pan młodych ludzi na publiczny lincz , bo palą , plują , źle się odzywają . Na tych zdjęciach są młodzi ludzie , które takich rzeczy nie robią , a przez Pana będą tak postrzegane . APELUJE do młodzieży : zgłoście się do redaktora naczelnego Gońca Bartoszyckiego , żeby wyciągną konsekwencje służbowe od redaktora , który was obraża i wrzuca do jednego worka , który was próbuje podzielić , a jak naczelny będzie miał z tym problem to piszcie do naczelnego w Olsztynie . Szanowna młodzieży ze zdjęć weźcie sprawę w swoje ręce , poproście nauczycieli i rodziców , żeby wam pomogli . Dorośli też się tak zachowują . Jesteśmy z wami , my dorośli !!!

      Pokaż wszystkie komentarze (22)
      2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5