"Pasja bez imitacji", czyli spotkanie z byłym gitarzystą Dżemu Krzysztofem Toczko

2019-10-31 14:11:52 (ost. akt: 2019-10-31 14:27:10)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

"Pasja bez imitacji" to spotkanie profilaktyczne dzieci i młodzieży gminy Bartoszyce z muzykiem legendarnego zespołu Dżem. Odbędzie się ono w piątek 8 listopada w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach. Początek o g. 8.30.
Spotkanie pomyślane jest jako inna forma dotarcia do młodzieży: wzbogacone muzyką, przepełnione pozytywną energią i interakcją z publicznością. Program ten jest uzupełnieniem i wsparciem szkolnych programów wychowawczych i profilaktycznych realizowanych przez kadrę pedagogiczną mający charakter świadectwa osób znanych które doświadczyły czym są uzależnienia.

Unikalną cechą jest niewątpliwie to, że z młodzieżą spotyka się uznany artysta, przyjaciel Ryszarda Riedla i całego zespołu Dżem. To również zwraca uwagę, jak prawdziwe dobre wartości są uniwersalne i łączą pokolenia.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Macumba

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5