Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedszkolaki poznały się lepiej

2019-10-15 07:25:04(ost. akt: 2019-10-15 07:31:13)

Autor zdjęcia: Bożena Kiszło

Pod hasłem "Razem bezpieczniej i weselej" odbyła się uroczystość przedszkolna w Bezledach zorganizowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej w celu bliższego poznania się dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego, zaprezentowania różnych umiejętności przed kolegami i koleżankami, pracownikami przedszkola oraz dyrektorem Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bezledach p. Jadwigą Bloch.
Wszyscy uczestnicy uroczystości bardzo aktywnie włączyli się do wspólnych tańców, pląsów, popularnych zabaw kołowych ze śpiewem, pięknie zaśpiewali piosenki o jesieni, wykazali się dobrą pamięcią podczas recytacji wierszy.

Z ogromnym zaangażowaniem wykonali w zespołach prace plastyczne związane z nazwami swoich grup, którymi potem udekorowali miejsce zabawy.

Przedszkolacy z Bezled udowodnili, że potrafią bawić się zgodnie, kulturalnie i bezpiecznie, przestrzegają zawartych umów, są wspaniałymi kolegami i koleżankami, chcą zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia.

Za wzorową postawę podczas uroczystości dzieci z punktu przedszkolnego - "Muchomorki" i z oddziału przedszkolnego - "Biedronki" otrzymały zasłużone nagrody, po czym udały się na poczęstunek do swoich sal.

Bożena Kiszło


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5