Tak wyglądają statuetki oraz medal na XVIII Bartoszycki Bieg Niepodległości

2019-10-11 09:25:25 (ost. akt: 2019-10-11 10:38:40)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Miesiąc pozostał jeszcze do XVIII Bartoszyckiego Biegu Niepodległości. Zawody odbędą się w poniedziałek 11 listopada na placu Bohaterów Westerplatte.
Frekwencja podczas ubiegłorocznego biegu przeszła oczekiwania organizatorów. Podczas 17. edycji wystartowało aż 341 osób. Biegaczy było tylu, że dla niektórych zabrakło na mecie medali (później można je było odebrać w siedzibie BOSiR-u).

Czy ubiegłoroczny wynik zostanie poprawiony w tym roku? O tym przekonamy się w poniedziałek 11 listopada. Wydarzenie rozpocznie się o g. 13. Organizatorzy przewidzieli jak zwykle kilka kategorii wiekowych. Szczegółową rozpiskę, w tym godziny startu poszczególnych grup, można znaleźć tutaj.

Do biegu pozostało jeszcze trochę czasu, więc można potrenować i przygotować się do niego. Raz, żeby przebiec wymagany dystans, a dwa, by powalczyć o jak najlepszy wynik. Za to już dzisiaj prezentujemy statuetki dla najlepszych trójek w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz medale, jakie na mecie otrzymają wszyscy uczestnicy. Prawda, że ładne?

Jak się dowiedzieliśmy, organizatorzy przygotowali 300 medali. Ciekawe, czy będą musieli zamawiać kolejne...

kwk

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5