Kolejny weekend w rajdowym samochodzie. Tym razem podczas Rajdu Warmińskiego

2019-09-12 12:37:15 (ost. akt: 2019-09-12 12:51:38)

Autor zdjęcia: Grzegorz Chuczun

Weekend bez rajdu to weekend stracony — mógłby powiedzieć bartoszycki pilot Adam Binięda. Zamiast odpoczywać przed kolejnymi rundami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Dacia Duster Elf Cup, usiądzie w prawym fotelu podczas Rajdu Warmińskiego.
Po ostatnich sukcesach, zarówno w rajdach terenowych, jaki i płaskich, i występach w dalszych rejonach Polski, Adam Binięda wystartuje w najbliższy weekend, można rzec, w „domowym rajdzie”, jakim jest Rajd Warmiński. Mimo, iż w tym roku nie został przeprowadzony cykl SzuterCup, organizatorzy — Automobilklub Warmiński — postanowili i tak zawody zorganizować.

W rajdzie Adam Binięda usiądzie w prawym fotelu Adama Zysera, startującego Subaru Impreza w klasie open. Załoga ta miała już okazje ze sobą współpracować podczas majowego Rajdu Podlaskiego, w którym jechała jako załoga organizatora, tzw. „zerówka”.

Rajd będzie składał się z dwóch odcinków specjalnych przejeżdżanych trzykrotnie. Dzień wcześniej, w sobotę, na olsztyńskiej starówce odbędzie się ceremonia startu honorowego.

red.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5