Świetny wynik bartoszyckiego pilota podczas rajdu ORLEN Baja Poland

2019-09-02 11:25:42 (ost. akt: 2019-09-02 11:35:22)
Adam Binięda (z lewej) i Bartłomiej Grabowski po znakomitym dla nich rajdzie ORLEN Baja Poland

Adam Binięda (z lewej) i Bartłomiej Grabowski po znakomitym dla nich rajdzie ORLEN Baja Poland

Autor zdjęcia: Archiwum zawodników

Siedlecki kierowca Bartłomiej Grabowski i jego bartoszycki pilot Adam Binięda (Dacia Duster) znakomicie pojechali podczas rajdu ORLEN Baja Poland, który stanowił m.in. rundę Pucharu Świata.
"Nasza" załoga zwyciężyła w w klasyfikacji Pucharu Dacia Duster Elf Cup, w którym to cyklu startuje w tym roku oraz zajęła dodatkowo 3. miejsce w klasie S2. W DDEC uzyskali 21 minut i 44 sekundy przewagi nad załogą Wojciech Musiał/Daniel Siatkowski oraz 22 minuty i 23 sekundy nad załogą Piotr Perzanowski/Rafał Pinkowski. W tej grupie sklasyfikowano 10 załóg.

Adam Binięda:Jesteśmy mega szczęśliwi i zadowoleni, bo wygrać taki rajd to naprawdę ogromny wyczyn i satysfakcja. Tym bardziej, że lista startowa była najmocniej obsadzona ze wszystkich dotychczasowych rund. No, ale nic dziwnego, to w końcu runda Pucharu Świata i wiele załóg chciało sie zmierzyć z tym rajdem. A był to niezwykle wymagający i trudny rajd. Po nim jesteśmy tak samo zadowoleni jak zmęczeni, a nawet umordowani... Ale tym większe brawa dla wszystkich załóg, które ukończyły ten rajd.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5