Koniec wakacji ze strażakami. I Piknik Strażacki w Bartoszycach

2019-08-17 07:47:18 (ost. akt: 2019-08-17 07:54:42)

Autor zdjęcia: KP PSP w Bartoszycach

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach zapraszają na I Piknik Strażacki w Bartoszycach. To będzie wesołe zakończenie wakacji z licznymi atrakcjami. Piknik odbędzie się 1 września od g. 12.
Zapraszamy całe rodziny, wszystkich znajomych i nieznajomych na piknik strażacki. Czeka Was moc atrakcji.

Wystarczy, że przyjdziecie i pożegnacie z nami wakacje.

Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie np. dużą dmuchaną zjeżdżalnię, pokaz akcji ratowniczej, symulator dachowania i zderzeń, strażacki tor przeszkód dla dzieci.

Pokażemy wam jak udzielać pierwszej pomocy, odważni wejdą do komory dymowej, chętni będą mogli zajrzeć do naszej strażnicy i sali OGNIK, dociekliwi dowiedzą się jak należy gasić olej, a po wszystkim wszyscy wygłodniali skosztują pysznej i sytej grochówki strażackiej.

Podczas naszego pikniku narysujemy wspólnie kredami być może największy wóz strażacki na świecie. Nastawcie zegarki na 12 i przybywajcie! Nie może Was zabraknąć!

Źródło:
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5