Pijani kierowcy zatrzymani przez Straż Graniczną

2019-08-12 12:55:23 (ost. akt: 2019-08-12 20:18:17)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru i rowerzystę. Pierwszy mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a drugi 1,7.
W sobotę 10 sierpnia na jednej z dróg w gminie Bartoszyce patrol Straży Granicznej zatrzymał jadącego motorowerem mieszkańca tej gminy.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zbadali alkomatem 36-latka. Okazało się, że kierowca miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Drugie zatrzymanie miało miejsce dzień wcześniej w gminie Dubeninki. Funkcjonariusze Straży Granicznej udaremnili dalszą jazdę pijanemu rowerzyście.

Badanie alkomatem 67-letniego mieszkańca tej gminy wykazało, że mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach przekazali rowerzystę policjantom z KPP w Gołdapi.

st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5