Odzyskali skradzione auto i ujawnili podrobioną polisę

2019-08-06 06:22:37(ost. akt: 2019-08-06 06:26:30)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach przerwali podróż dwóm kobietom. Polka kierowała skradzionym autem, Rosjanka przedstawiła do kontroli podrobioną litewską polisę OC pojazdu.
3 sierpnia patrol Straży Granicznej na jednej z dróg w powiecie bartoszyckim zatrzymał do kontroli drogowej Volkswagena Tourana, którym kierowała 23-letnia mieszkanka tego powiatu. W trakcie weryfikacji dokumentów auta okazało się, że pojazd od lutego 2019 roku widnieje w bazach danych jako utracony na terytorium Andory. Samochód został zatrzymany.

Kilka godzin później na drogowym przejściu granicznym w Bezledach, do odprawy jako kierowca osobowego citroena stawiła się mieszkanka obwodu kaliningradzkiego. 37-latka do kontroli okazała podrobione litewskie ubezpieczenie OC pojazdu. Blankiet w został zatrzymany.


Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach prowadzą dalsze czynności w obu sprawach.

st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek
Referat Prasowy WMOSG

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5