Grand Prix 2019 w siatkówce plażowej: rywalizacja w kategorii mężczyzn już się zakończyła

2019-07-23 08:33:04 (ost. akt: 2019-07-23 09:08:42)

Autor zdjęcia: Siatkówka w Bartoszycach/Facebook

Dobiegły końca turnieje Grand Prix Bartoszyc 2019 w siatkówce plażowej mężczyzn. Ostatni, piąty turniej na boiskach przy ul. Kętrzyńskiej rozegrano w poniedziałkowe popołudnie 22 lipca.
Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny. Wygrali Piotr Worobiej/Mateusz Łażewski, drugie miejsce zajęli Jakub Lewandowski/Marcin Lewandowski, trzecie Mateusz Ferenc/Mateusz Midura, a czwarte Dawid Kuzia/Patryk Iwanowski.

Cały cykl zakończył się wygraną Ferenca i Midury. Zagrali oni w czterech z pięciu turniejów, wygrywając zawody nr 3, a w pozostałych przypadkach kończąc rywalizację na trzecich miejscach.

Przed ostatnim turniejem liderami klasyfikacji generalnej byli Piotr Jędrzejewski/Marcin Stankiewicz, ale tym razem zabrakło ich podczas zawodów. Tym samy, zgodnie z regulaminem rozgrywek Grand Prix, nie zostali uwzględnieni w czołowej trójce "generalki".

Końcowa kolejność Grand Prix 2019
1. Mateusz Ferenc/Mateusz Midura 36 pkt
2. Piotr Worobiej/Mateusz Łażewski 22
3. Dawid Kuzia/Patryk Iwanowski 18
Sklasyfikowano 12 par.

Nagrody w postaci pucharów, medali, karnetów na basen i fitness ufundował BOSiR. Nagrody rzeczowe ufundowała Magdalena Bogucka. Dla zwycięskiej pary nagrodę ufundowała firma Auto Spa Bartoszyce (voucher w kwocie 150 zł dla zawodnika na kosmetykę samochodu).

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5