Medale zawodniczek Przyjaźni Bartoszyce podczas kolarskich mistrzostw województwa

2019-07-15 10:35:58 (ost. akt: 2019-07-15 10:51:18)
W środku Kinga Kosińska (MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce), mistrzyni województwa żaczek w jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego

W środku Kinga Kosińska (MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce), mistrzyni województwa żaczek w jeździe indywidualnej na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego

Autor zdjęcia: WMKS Olsztyn Szkółka Kolarska/Facebook

Cztery medale wywalczyły dziewczęta z MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce podczas mistrzostw województwa w kolarstwie, które odbyły się w miniony weekend.
Podwójną mistrzynią województwa w kategorii żaczek została Kinga Kosińska. W sobotę okazała się najszybsza w jeździe indywidualnej na czas, którą przeprowadzono w miejscowości Łyna. Dzień później zwyciężyła w Napiwodzie w wyścigu ze startu wspólnego.

Medale zdobywały jeszcze dwie jej klubowe koleżanki. Trzecie miejsce wśród żaczek ze startu wspólnego zajęła Roksana Kowalska, a Oliwia Daszkiewicz na tej samej pozycji skończyła wyścig w kategorii młodziczek.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5