Pożegnanie Przedszkola w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach

2019-06-20 08:23:45 (ost. akt: 2019-06-20 08:31:17)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola nr 2 w Bartoszycach

Dzieci z grup "Pszczółki" i "Jeżyki" w przedszkolu nr 2 przestały być przedszkolakami. Po wakacjach staną się uczniami. Swoje przedszkole pożegnały bardzo uroczyście.
Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. Nie tak dawno, cztery lata temu, witaliśmy dzieci w naszym przedszkolu a tu już nadszedł czas pożegnania, które w grupie „ Pszczółki” miało miejsce 14 czerwca, a w grupie” Jeżyki” 18 czerwca.  

Przedszkolaki w odświętnych strojach, z różami w ręku weszły do sali tańcząc poloneza.

Były dyplomy, podziękowania i wiele wzruszających słów. Piękny śpiew, tańce, wiersze wszystko to wywoływało na twarzach gości zachwyt i wzruszenie.

Wprowadziło w nastrój zadumy, że te wspólne cztery lata minęły tak szybko. W tym czasie było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne lata z uśmiechem na twarzy.

Przed naszymi przedszkolakami kolejny wspaniały czas, czas na zdobywanie nowej wiedzy, nowych doświadczeń. Wierzymy, że te kilka lat spędzone w naszym przedszkolu zaprocentują i kiedyś usłyszymy o wspaniałych młodych ludziach, którzy początki swojego życia spędzili u nas. A wiedza, którą zdobyli w naszym  przedszkolu pozwoli wyrosnąć na mądrych i prawych obywateli.

Drogie dzieci – Spełniajcie swoje marzenia, wspominając Nas z uśmiechem na ustach. Dziękujemy wszystkim rodzicom za życzliwość oraz wspaniałą, owocną współpracę.

Do widzenia przyjaciele,
Wspólnych spraw mieliśmy wiele 
Dziś ta nitka się urywa,
Coś się kończy, a coś się zaczyna …

Danuta Banach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5