Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

2019-06-15 07:37:35(ost. akt: 2019-06-15 07:45:36)

Autor zdjęcia: AS

Pięcioletnie przedszkolaki z bartoszyckich placówek wykazały dużą wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas turnieju zorganizowanego w BDK przez Przedszkole Publiczne nr 2.
W Bartoszyckim Domu Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie, zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 2 w Bartoszycach.

Wzięły w nim udział 5-latki z bartoszyckich przedszkoli: z Przedszkola Niepublicznego „Stokrotka”, Integracyjnego Przedszkola nr 4, Przedszkola Publicznego nr 9, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Przedszkola Publicznego nr 2. Każdą placówkę reprezentowała 3-osobowa drużyna. O oprawę artystyczną zadbały dzieci z grupy „Skrzaty”.

Celem turnieju było szerzenie wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa zarówno w ruchu drogowym jak i w codziennym życiu oraz w czasie wakacji.

Dzieci spisały się znakomicie, zaskakując swoją ogromną wiedzą i mądrymi odpowiedziami na zadawane im pytania.

AS


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5