Dzień Rodziny w przedszkolu w Bezledach

2019-06-11 08:14:42(ost. akt: 2019-06-11 08:19:55)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola w Bezledach

Pod hasłem: "Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek" w przedszkolu w Bezledach odbyło się spotkanie rodzinne - Dzień Rodziny.
Dzień Rodziny obchodzony jest w naszym przedszkolu co roku. Mamy i tatusiowie dzieci z oddziału przedszkolnego i grupy I punktu przedszkolnego licznie przybyli do przedszkola. Uroczystość rozpoczęliśmy występami starszaków i maluchów pod kierunkiem p. Bożeny Kiszło i p. Marzenny Oziero – Sadowskiej.

Montaż słowno–muzyczny nawiązywał do ogromnego znaczenia rodziny, przekazywania uczuć, pamiętania o ważnych wydarzeniach rodzinnych: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka oraz wielkiej radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Występy zakończyło wspólne odśpiewanie „Sto lat” i wręczenie wykonanych własnoręcznie laurek. Występy bardzo podobały się gościom i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Kolejnym punktem imprezy były zabawy integracyjne przy muzyce, malowanie twarzy dzieciom, zabawy plastyczne dzieci i rodziców oraz wspólne śpiewanie piosenek, tańce.

Pani Beata Złonkiewicz pełniła rolę fotoreportera oraz wspierała wychowawców w prowadzeniu zabaw.

Dopełnieniem atrakcji były lody i poczęstunek w salach.

Pomimo złej aury i konieczności zmiany harmonogramu imprezy wszyscy uczestnicy uznali spotkanie za bardzo udane.
 
Wszystkim Kochanym Rodzicom
życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

B. Kiszło, M. Oziero - Sadowska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5