Karatecy z bartoszyckiego klubu (i jego filii) walczyli podczas turnieju w Korszach

2019-06-11 08:05:37(ost. akt: 2019-06-11 08:15:54)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Pakuła

Zawodnicy Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate (filie w Bisztynku, Sępopolu, Korszach i Reszlu) wzięli udział w IV Otwartym Turnieju Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz.
Udział w nim wzięło 130 zawodników i zawodniczek. Obok reprezentantów bartoszyckiego klubu, znaleźli się przedstawiciele klubów ze Szczytna, Słupska, Ełku, Lidzbarka Warmińskiego oraz Kaliningradu.

Zawodnicy rywalizowali w konkurencji kata oraz kumite. — Było wielu reprezentantów kadry narodowej, utytułowanych zawodników, także z Rosji, których z kolei zaskoczył poziom naszych zawodników i właśnie te pojedynki wzbudzały najwięcej emocji — powiedział Andrzej Litwin, trener i prezes BKKK.

Zawody prowadzone były na dwóch matach. Sędziowali je: sensei Jarosław Kwaśniewski, Krzysztof Szczepański, Renata Turek, Krystian Archacki, Daniel Tracz oraz sempai Artur Kwieciński, Dawid Pażuś, Paweł Skarul, Krzysztof Dziębowski, Piotr Basiukiewicz, Mateusz Dydziński i Jakub Kwaśniewski. Natomiast sędzią głównym był sensei Andrzej Litwin 3 Dan. Opiekę medyczną sprawował dr Mariusz Trzciński.

Organizatorem zawodów był BKKK filia w Korszach, prowadzona przez sensei Jarosława Kwaśniewskiego 2 Dan oraz Urząd Miejski w Korszach. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do organizacji imprezy.red.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5