Wygrali Rajd Nadwiślański i objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej klasy HR4

2019-06-03 08:28:33 (ost. akt: 2019-06-03 08:40:27)
Na mecie Rajdu Nadwiślańskiego: z lewej Adam Binięda, z prawej Rafał Zabuski

Na mecie Rajdu Nadwiślańskiego: z lewej Adam Binięda, z prawej Rafał Zabuski

Autor zdjęcia: Archiwum załogi

Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajd Nadwiślański, zakończył się sukcesem dla bartoszyckiego pilota Adama Biniędy i jego kierowcy, pochodzącego z dolnośląskiego Miłkowa Rafała Zabuskiego.
Przed rajdem Zabuski i Binięda (Honda Civic) mierzyli w podium i cel swój osiągnęli. Mało tego, zakończyli rajd na najwyższym miejscu, odnosząc zwycięstwo w klasie HR4. Na mecie osiągnęli ponad pół minuty przewagi nad drugą załogą — Marcinem Pietrzykiem/Mateuszem Pawłowskim (również Honda Civic).

Załoga z bartoszyckim pilotem awansowała też na prowadzenie w klasyfikacji generalnej RSMP w swojej klasie. Po dwóch rajdach ma ona na koncie 43 punkty. Drugi w klasyfikacji jest Marcin Pietrzyk (30).

Rajd Nadwiślański, z bazą w Puławach, przeprowadzony był na 6 oesach o łącznej długości ponad 100 kilometrów oesowych. Kolejną rundą RSMP będzie rozgrywany w Mikołajkach i okolicach Rajd Polski (ostatni weekend czerwca).

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5