Weterani dotarli do Rzeszowa na rowerach

2019-06-01 08:12:39 (ost. akt: 2019-06-01 08:20:55)

Autor zdjęcia: st. chor. Mikołaj Błogosławski

Weterani 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej dotarli do Rzeszowa. Ostatniego dnia pokonali odcinek Sandomierz-Rzeszów. Wspólnie z innymi weteranami z całej Polski zakończyli 6. Gwiaździsty Rajd Weterana.
Rajd Weterana wystartował 29 maja z koszar 20. Brygady Zmechanizowanej w Bartoszycach. Czterech weteranów-poszkodowanych st. sierż. Adam Skoczylas, kpr. Łukasz Adamczyk, kpr. Paweł Szczepanik oraz kpr. Jacek Trzak z bartoszyckiej jednostki na rowerach dojechali do Rzeszowa, gdzie wzięli udział w centralnych obchodach Dnia Weterana.

Gwiaździsty Rajd Weterana to idea upamiętnienia poległych kolegów, jak również przybliżenie społeczeństwu trudu i wysiłku polskich żołnierzy na misjach zagranicznych, szczególnie tych, którzy po powrocie z misji borykają się z różnymi problemami.

st. chor. Mikołaj Błogosławski
20. BBZ w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5