W Żydowie był apel z okazji Dnia Ziemi oraz rozstrzygnięcie gminnego konkursu

2019-05-24 08:33:42(ost. akt: 2019-05-24 08:38:27)
W Szkole Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie odbył się 14 maja uroczysty apel z okazji Dnia Ziemi oraz rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Zwierzęta wokół nas”.
Na uroczystość przybyli zaprzyjaźnieni z naszą szkołą przedstawiciele Nadleśnictwa Bartoszyce oraz Koła Łowieckiego „Szarak”. Uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I i II zaprezentowali przygotowane specjalnie na tę okazję piosenki o tematyce przyrodniczej. Nasz gość z Nadleśnictwa Bartoszyce, Wiesław Oziewicz, przygotował bardzo ciekawą i pouczającą prezentację o zwierzętach żyjących w naszych lasach.

Dekorację apelu stanowiły prace plastyczne, które wpłynęły na organizowany przez naszą szkołę Gminny Konkurs Plastyczny. Na konkurs wpłynęło 109 prac z sześciu szkół podstawowych gminy Bartoszyce.

Zaproszeni goście, jako komisja konkursowa, wyłonili zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Mieli na pewno niełatwe zadanie. Sponsorami nagród dla laureatów było Nadleśnictwo Bartoszyce i Koło Łowieckie „Szarak”. Gratulujemy zwycięzcom.

Elżbieta Kubiszewska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5