Uderzyła skodą w przydrożne drzewo

2019-05-02 10:21:08(ost. akt: 2019-05-02 10:31:19)

Autor zdjęcia: mł. asp. Marta Kabelis/KPP w Bartoszycach

Kobieta, która wczoraj uderzyła skodą w drzewo na trasie Żydowo - Leginy prawdopodobnie zbyt gwałtownie skręciła kierownicą widząc auto jadące z przeciwka.
Wczoraj (1 maja) krótko przed godziną 18 doszło na drodze Żydowo - Leginy do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

- Kierująca skodą, 24-letnia mieszkanka gminy Bartoszyce, widząc na zakręcie samochód jadący z przeciwka uznała, że jedzie on za szybko i może dojść do niebezpiecznej sytuacji. Gwałtownie skręciła w prawo i straciła panowanie nad samochodem, po czym uderzyła w przydrożne drzewo - mówi mł. asp. Marta Kabelis, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Dodaje, że nie wiadomo jakie auto jechało z przeciwka lecz na miejscu nie ujawniono żadnych śladów świadczących o tym, aby kierowca tego pojazdu w jakikolwiek sposób przyczynił się do zdarzenia.

- Kierując skodą była trzeźwa i jechała sama. Trafiła do szpitala na obserwację. Tam okazało się, że doznała jedynie lekkich obrażeń ciała - mówi Marta Kabelis.

Policjanci na miejscu wykonali czynności procesowe jak przy wypadku drogowy i udokumentowali wszelkie ślady. Po ustaleniu, że kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń ciała sprawa traktowana będzie jako wykroczenie.

and


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. UUB #2725642 | 188.147.*.* 2 maj 2019 16:20

  Policjanci powinni na miejscu zdarzenia sprawdzić jej telefon, bo z pewnością była zajęta czytaniem smsa lub odbieraniem telefonu i nie zaważyła znaku drogowego znaku ostrzegawczego A-2 o niebezpiecznym zakręcie w lewo. Tu trzeba było zmniejszyć prędkość jak na się małe doświadczenie za kierownicą. Nie ma taryfy ulgowej w tym przypadku. Tato czy też mama dali córce auto a ta im je rozbiła.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Janek wściekły kierowca bombowca #2725566 | 37.30.*.* 2 maj 2019 13:55

   Selekcja naturalna. Dobrze widoczny łuk drogi z daleka można było podjąć jakąś reakcje widząc pędzący pojazd, zatrzymać się, zjechać na pobocze. Pani inteligentnie wybrała opcje uderzyć w drzewo, popieram tylko proszę następnym razem mocniej. Z tego wynika, że żadnego zagrożenia nie było.

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

  2. Nick #2725429 | 83.9.*.* 2 maj 2019 10:50

   Dobrze że wszystko skończyło się ok.Ta droga jest straszna,dokładnie jej nawierzchnia,ludzie jeżdżą slalomem żeby omijać dziury.Pobocza drogi też się rozsypują.

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5