Tenisiści walczą o Grand Prix Bartoszyc. Najbliższy turniej już w niedzielę

2019-04-25 15:57:01(ost. akt: 2019-04-25 16:08:48)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W niedzielę 28 kwietnia na kortach przy Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej w Bartoszycach rozegrany zostanie drugi turniej tenisa z cyklu Grand Prix Bartoszyc.
Pierwsze zawody odbyły się w ostatnim dniu marca. W turnieju zagrało wtedy 15 tenisistów z Bartoszyc i Lidzbarka Warmińskiego. Rozgrywki zakończyły się zwycięstwem Andrzeja Cegiełki, który w finale pokonał Mariusza Królikowskiego.

W niedzielę 28 kwietnia rozegrany zostanie turniej nr 2. Jego początek zaplanowano na g. 10. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów.

Cykl Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora BOSiR składa się z ośmiu turniejów. Terminy kolejnych to: 5 maja, 26 maja, 16 czerwca, 30 czerwca, 21 lipca oraz 18 sierpnia.

Z regulaminu
• Zgłoszenia przyjmowane w biurze Centrum lub telefonicznie (600 891 116) do godziny 10:00 dnia turnieju.

• W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej może zostać odwołany i przeniesiony na następny termin.

• Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie i niepełnoletnie (za pisemną zgodą opiekunów prawnych).

• Przegrywający pierwszy mecz odpada z turnieju głównego, mając prawo do udziału w turnieju pocieszenia. Turniej ten jest planowany po odbyciu się pierwszej i drugiej rundy turnieju głównego.

• Każde zajęte miejsce jest odpowiednio punktowane i jest prowadzony ranking, w którym sumowana jest punktacja za każdy turniej.

kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5