Adam Binięda trafił do zespołu Krzysztofa Hołowczyca — Hołowczyc Racing

2019-04-12 08:31:22 (ost. akt: 2019-04-12 08:52:41)
Przed zupełnie nowym wyzwaniem stanie w tym roku bartoszyczanin Adam Binięda. Zaliczy on bowiem sezon w... rajdach terenowych. W roli pilota będzie rywalizował w cyklu Dacia Duster Elf Cup. Samochód ten wystawi i piecze nad jego obsługą będzie sprawował zespół Krzysztofa Hołowczyca — Hołowczyc Racing!
W najbliższy weekend Binięda weźmie udział w Rajdzie Baja-Drawsko. Będzie to runda mistrzostw Polski, nie wliczana jednak jeszcze do Pucharu Dacii Duster. Bartoszyczanin będzie pilotował Macieja Grabowskiego.

— Pojedziemy treningowo, by poznać się ze sobą oraz specyfiką rajdów terenowych — mówi Binięda.

Dacia Duster Elf Cup będzie się składał z sześciu rund. Pięć z nich zostanie przeprowadzonych w Polsce. Ostatnia ma się odbyć na Węgrzech.

— Cieszę się, że mogłem dołączyć do zespołu Hołowczyc Racing. To dla mnie wyróżnienie i niezwykła przygoda — mówi bartoszycki pilot rajdowy.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5