Fortunate Orneta najlepsze w jubileuszowym siatkarskim turnieju kobiet. DUŻO ZDJĘĆ

2019-04-08 11:21:42(ost. akt: 2019-04-09 13:29:39)
Fortunate Orneta wygrał rozegrany w Bezledach 10. wiosenny turniej siatkówki kobiet

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

W Bezledach rozegrano X Wiosenny Bartoszycki Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Jubileuszowe rozgrywki zakończyły się wygraną Fortunate Orneta.
Drużyna z Ornety najpierw bez straty seta i z kompletem trzech zwycięstw wygrała swoją grupę eliminacyjną. Pierwszego seta straciła w półfinałowym spotkaniu z Bartoszkami Bartoszyce, gdzie rywalki okazały się lepsze w pierwszej partii, jednak dwie następne kończyły się po myśli siatkarek Fortunate.

Podobnie było w finale. W nim pierwszego seta wygrały zawodniczki ze Szczytna, ale w dwóch kolejnych górą były siatkarki z Ornety.

Podium uzupełniły wspomniane wcześniej Bartoszki. W meczu o 3. miejsce pokonały Team Cresovię Górowo Iławeckie.