Sukcesy sportowe uczniów szkoły podstawowej w Żydowie

2019-03-07 13:17:43(ost. akt: 2019-03-07 10:23:53)

Autor zdjęcia: Joanna Siwińska

14 lutego 2019 roku w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach, w ramach kalendarzowego harmonogramu imprez sportowych, rozegrano Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej szkół podstawowych i klas gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce.
Motto przewodnie turnieju to zasada fair play w sporcie i w życiu codziennym oraz wdrażanie młodych zawodników do uprawiania ciekawych dyscyplin sportowych jaką jest piłka nożna i rywalizacja między szkolnymi zespołami.

Walka była zacięta. Piłkarze z naszej szkoły spisali się na medal, ponieważ zajęli II miejsce. Do szkoły wrócili z pucharem.

Zespół wystąpił w następującym składzie: klasa VIII - Dawid Rosiński, Leszek Ładosz, Marek Woronowicz, Emil Kucharski oraz klasa VII – Bartek Ruciński, Maciej Ładosz, Szymon Borys, Szymon Kozłowski.

Joanna Siwińska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5