Wojciechy. Tłusty Czwartek w trzeciej klasie.

2019-03-01 07:32:30(ost. akt: 2019-03-01 07:36:07)

Autor zdjęcia: Teresa Bryła

W Tłusty Czwartek i wszędzie królują pączki. To miła i bardzo smaczna tradycja. Uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Wojciechach postanowili świętować ten dzień przygotowując gofry
Od poranka w Tłusty Czwartek cała szkoła pachniała słodkimi wypiekami. Mali kucharze z pomocą wychowawczyni i pani Beaty Sochy, przygotowali ciasto na gofry i własnoręcznie je piekli. To było nie lada wyzwanie.

Największą frajdę sprawiła im jednak dekoracja swoich słodkich dzieł. Pyszne domowe powidła pięknie komponowały się z goframi, które bardzo smakowały z tymi dodatkami. Wszyscy z pewnością poczuli się jak w domu.


Dumni ze swoich wypieków, uczniowie poczęstowali goframi nauczycieli i pana dyrektora. Najcenniejszy był uśmiech na twarzach uczniów i duma z wykonanej pracy. To był niezwykły i pełen kulinarnych wrażeń dzień.

Martyna Uklejska

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: teresa

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5