Bezledy. Tańcz wytrwale w karnawale

2019-02-19 07:54:26(ost. akt: 2019-02-19 07:59:26)

Autor zdjęcia: Alina Dymek

Karnawałowy bal przebierańców odbył się w przedszkolu w Bezledach. Jak to na balu były tańce, poczęstunek i dużo radości.
Taniec jest ulubioną formą aktywności i rozrywki przedszkolaków, dlatego w okresie karnawału co roku w przedszkolu w Bezledach organizujemy zabawy taneczne i bale przebierańców.

W tym roku szkolnym, na prośbę rodziców bal karnawałowy odbył się na korytarzu w przedszkolu, bez udziału starszych klas.

Muzyka, zabawy i konkursy dostosowane były do wieku dzieci, w salach zajęć przygotowano poczęstunek, a każde dziecko przebrane było w strój przypominający postać z ulubionej bajki.

Podczas wspólnych zabaw dzieciom towarzyszył wspaniały humor, starszaki zapraszały do tańca maluszków, wszyscy zachowywali się kulturalnie według przyjętych w przedszkolu zasad.

Wreszcie na balu pojawił się oczekiwany przez wszystkich gość, który przytargał ogromny wór z prezentami dla grzecznych dzieci. Wszystkie dzieci były grzeczne, dlatego wszystkie otrzymały prezenty od Mikołaja.

Alina Dymek


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5