Bal karnawałowy w szkole w Wojciechach

2019-02-08 07:02:39 (ost. akt: 2019-02-08 07:29:34)

Autor zdjęcia: Teresa Bryła

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
Tego dnia już od rana w naszej szkole pojawiały się kolorowe postaci z oddziału przedszkolnego i klas 0-III. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny, aniołki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, strażaków, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Dzieci bawiły się przy specjalnie przygotowanej muzyce, która zapraszała do tańca w parach, kółkach, zabierała w podróż pociągiem, zachęcała do określonych gestów i ruchów, zbierania rozsypanych po całej sali kolorowych gwiazdek.

Nie zabrakło także wesołych konkursów z nagrodami: tańca z balonami, kapeluszem, na gazecie. Należało też wykazać się w precyzyjnym rzucie kul do kosza, biegu z piłeczką na talerzyku.

Na koniec wszystkie dzieci zostały zaproszone do zatańczenia wspólnie Zumby do piosenki Gummy Bear. Podczas całej zabawy dzieci mogły częstować się bardzo pysznymi cukierkami.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Hanna Kuźmicz
Sylwia Kozera


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: teresa

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5