Bal karnawałowy w Galinach. ZDJĘCIA

2019-02-06 10:09:42(ost. akt: 2019-02-06 10:12:50)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

Karnawał to cudowny czas zimowych zabaw i balów. Jest on wspaniałą atrakcją, uwielbianą przez dzieci, dostarcza im wiele radości, zadowolenia i przeżyć. 17 stycznia w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odbył się bajkowy bal karnawałowy, połączony z wyczekiwaną choinką.
Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III, przebrani w barwne i pomysłowe stroje, zamieniły szkołę w bajkową krainę. Nauczycielki zadbały, aby dekoracja sali balowej wprowadziła dzieci w radosny nastrój. Zorganizowały wiele skocznych, rytmicznych zabaw przy muzyce, zachęcając tym dzieci do wspólnej zabawy.

Nie mogło również zabraknąć wesołych konkursów, w których każde dziecko miało szansę wziąć udział i zagrać o słodki upominek. Dzieci przebrane w bajkowe stroje bawiły się rewelacyjnie przy rytmach wesołej muzyki.

Największą radością było pojawienie się długo wyczekiwanego Mikołaja. Dzieci chętnie rozmawiały, mówiły wierszyki, robiły sobie zdjęcia z sympatycznym gościem, który odchodząc zostawił dla każdego ucznia prezent.

Podczas balu karnawałowego, dzięki rodzicom naszych uczniów, dzieci miały okazję skosztować słodkich poczęstunków.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Z pewnością wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Justyna Bartkowiak


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5