Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym nr 6 w Bartoszycach

2019-02-01 07:40:04(ost. akt: 2019-02-01 07:44:29)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola nr 6 w Bartoszycach

Przedszkolaki z bartoszyckiej "szóstki" przygotowały swoim Babciom i Dziadkom występy artystyczne, poczęstunek, laurki z życzeniami. Przede wszystkim jednak okazały miłość.
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym nr 6 odbyły się uroczystości dla zaproszonych gości.

Dzieci bardzo się starały, by świętowanie było wspaniałe. Przygotowały występ, prezenty, a wraz z rodzicami - pyszny poczęstunek.

Dla swoich Babć i Dziadków recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły, składały życzenia tak, że w niejednym oku zakręciła się łezka wzruszenia, a brawom i radosnym uśmiechom nie było końca.

Były też serdeczne uściski i wspólne zdjęcia. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Ciepła, miła i rodzinna atmosfera z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach wzbogacając wzajemną miłość i piękne relacje.

Wszystkim Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy wspaniałego życia i wszystkiego co najpiękniejsze.

Przedszkole Publiczne nr 6 w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5